Privatumo politika

Lankydamiesi ir atlikdami pirkimus el. parduotuvėje IDA DESIGN (MB „Idos dizainas”, įm.k. 304997440), sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje privatumo skiltyje. 


Kokią informaciją renkame?
Slapukai
Apsilankius svetainėje Jūsų naršyklėje automatiškai išsaugojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Slapukai taip pat leidžia pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį. Slapukus puslapyje renka turinio valdymo platforma ir kiti trečiųjų šalių įskiepiai.
Savo naršyklės nustatymuose, galite ištrinti šiuos slapukus, tačiau kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.
Atkreipiame dėmesį, kad svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklapius. Paspaudę nuorodą ir apsilankę kitame puslapyje turėtumėte pasidomėti jų privatumo politika ir duomenų apsaugos principais.


Pirkimo duomenys
Atliekant pardavimus ir pirkimus el. parduotuvėje IDA DESIGN renkame tiesiogiai su užsakymais susijusią informaciją, kuri yra būtina užsakymams įvykdyti:
vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.


Informacijos naudojimas
Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:
• Užsakymo suformavimui ir patvirtinimui.


• Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.


• Prekės pristatymui per trečiųjų šalių siuntų partnerius.


• Renkant statistiką apie IDA DESIGN teikiamas internetines paslaugas.


• Kitais būdais tik iš anksto gavus Jūsų sutikimą.


Duomenų apsauga
Patvirtiname, kad svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ar pakeitimų.
Jūsų duomenis saugosime 2 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis.
Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, o susijusiems paslaugų tiekėjams suteikti tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek yra būtina konkrečiai paslaugai atlikti.


Jūsų teisės:
• Žinoti (būti informuotam/-ai) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);


• Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);


• Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);


• Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);


• Reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);


• Teisė į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);


• Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.


Jei Jums kiltų klausimų dėl šios privatumo politikos arba nebenorite, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, susisiekite su IDA DESIGN – idosdizainas@gmail.com